• Про компанію
 • Історія
 • Місія
 • Соціальна відповідальність
 • Команда
Про компанію

Успіх — це отримувати задоволення від того, чим ти займаєшся

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія Антей має 25-ти річний успішний досвід розвитку сантехнічного бізнесу.

Сантехніка для нас — не просто сфера діяльності, це наше хобі, наше життя.

Своїм клієнтам ми надаємо виключно прозорі та вигідні відносини, оскільки висока довіра, якість і імідж компанії для нас понад усе.

Антей - це

 • Розвинена національна B2B мережа
 • Команда досвідчених фахівців, промоутерів і тренерів для всебічної допомоги в презентації, просуванні і продажу продукції
 • Зручний і простий у використанні B2B портал
 • Великий продуктовий портфель комерційно успішних брендів
 • Ексклюзивні торгові марки
 • Сервісні і контакт-центри по всій Україні
Історія

Свій початок Група Торгових Компаній «Антей» бере в 1997 році.

Утворившись в переламний для історії і економіки момент, компанія за 25 років змогла пройти шлях від маленького ринкового магазину до великого мультирегіонального торгового майданчика.

Історія

1997-2000 рр

- відкриття першого торгового об'єкту на ринку будівельних матеріалів в місті Одеса
- створення торгової мережі
- поява представництв по Україні: Київ, Львів, Сімферополь, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків

2004 р

початок співпраці з DIY-мережами «Нова лінія», «Епіцентр», «OBI», «Олді», «Метро», «Леруа Мерлен»

2005 р

придбання складських приміщень загальною площею до 4000 м²

2008 р

успішне подолання кризових факторів шляхом ефективної оптимізації бизнес процесів і впровадження системи бюджетування

2010 р

динамічний розвиток дистрибуції і вихід в лідери ринку B2B України

2015 р

створення B2B-порталу, що дозволяє ефективно взаємодіяти з кліентами в режимі 24/7

2019 р

відкрито 4 роздрібних магазина в Одесі та 1 у Львові

2020 р

відкриття La Dushe та Аквамаркет після ребрендингу, запуск франчайзингу Аквамаркет

2021 р

відкриття роздрібних магазинів у Львові, Києві, Вінниці та Одесі

Ми сьогодні
 1. Команда з більш ніж 500 унікальних професіоналів, які сприяють розвитку бізнесу клієнтів по всій Україні
 2. Активна клієнтська база з більш ніж 3000 клієнтів
 3. Імпорт і дистрибуція найбільших європейських виробників сантехніки і меблів для ванних кімнат
 4. Ключовий партнер на території України для підприємств HANSGROHE (Німеччина), Geberit (Швейцарія), GROHE (Німеччина), DURAVIT (Німеччина), Villeroy & Boch (Німеччина), Roca (Іспанія), Kolo (Польща), Laufen (Швейцарія)
 5. Ексклюзивний імпортер: Imprese © (Чехія) и Eger © (Угорщина), Volle (Іспанія).
 6. Дизайнерський клуб La Dushe, спеціалізується на підтримці, розвитку та наданні послуг для дизайнерів і архітекторів
 7. Участь у багатьох великих національних проектах: стадіони «Донбас Арена», «Арена Львів», дитячий табір  «Артек», Дельфінарій «НЕМО», мережа заправок «Укрнафта», готель «Hyatt» (Київ), «Версаль» (Одеса), «Марістела» (Одеса), «Ібіс» (Київ), ЦУМ Київ і ін.
Досягнення
 • Сертифікат від ТОВ "Геберіт ТРЕЙДИНГ", що підтверджує право на продаж продукції і сервісів брендів Geberit і KOLO - 2020 р.
 • Нагорода "Компанія року 2019, як надійне і інвестиційно привабливе підприємство України ", видана всеукраїнським галузевим аналітичним центром - 2019 р.
 • Національний сертифікат за вагомий внесок у розвиток економіки регіона, набуття першості в області і відмінну динаміку розвитку підприємства - 2019 р.
 • Сертифікат офіційного партнера, виданий представництвом ГРОЕ АГ в Україні, що підтверджує право на продаж продукції і сервісів GROHE.
 • Сертифікат офіційного партнера по продажу продукції, що підтверджує право на продаж продукції Hansgrohe.
 • Сертифікат офіційного імпортера Viega EMEAPA GmbH & Co. KG Germany на території України таких видів продукції: системна техніка, водозливна арматура, дренажна техніка. Виданий представництвом Viega на території України - 2020 р.
 • Нагорода “Import Export Award 2019”. Антей увійшов в топ-список підприємств, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність. Компанія відзначена Національним бізнес-рейтингом України за результатами незалежного  дослідження - 2019 р.
 • За показником “Обсяг операцій” у товарній групі 691090 компанія Антей зайняла 1-е місце серед всіх імпортерів України. Компанія відзначена Національним бізнес-рейтингом України за результатами незалежного дослідження- 2019 р.
 • Компанія Антей отримала престижну нагороду "Import Export Award 2020", яка свідчить про те, що компанія вкотре увійшла в топ-список підприємств, які успішно ведуть зовнішньоекономічну діяльність і формують позитивний імідж України у світі. Антей визнаний кращим імпортером та експортером за результатами незалежного дослідження Національного бізнес-рейтингу України за 2020 рік.
місія

Головний концепт місії компанії Антей: Wow! Love! Live!

Wow

Ми завжди прагнемо до того, щоб робота з клієнтами будувалася на яскравих емоціях і ніколи не ставала рутиною. Саме в цьому і криється ключ процвітання партнерства.

Ми готові безупинно дивувати вас приємними пропозиціями, ексклюзивною продукцією і якісним сервісом, чому сприяють першокласна онлайн B2B платформа і зручний мобільний додаток.

Ми не хапаємося за все підряд. Для нас головне, щоб кожний наш товар дійсно приносив радість покупцеві, викликав  захват, дарував комфорт і ставав надійною частичкою домашнього побуту.

LOVE

Не можна будь-чим займатися, якщо ти не вкладаєш в це всю душу і не відчуваєш соціальну відповідальність. Любов до продукту, до клієнта, до справи є основною рушійною силою нашої компанії.

Любов — це складно масштабований процес і почуття, яке не можна купити або позичити. Вона визначає лідерство в сегменті, дозволяє постійно вдосконалюватися і давати клієнтам новий досвід взаємодії.

Всі наші клієнти отримують виключно високий рівень уваги і підтримки, а благодійна діяльність компанії дозволяє поширювати турботу на тих, хто в цьому має особливу потребу.

LIVE

Сантехніка — наше життя і хобі! Регулярне навчання, партисипація і розвиток команди забезпечують готовність до будь-яких викликів і стабільність в бізнесі, незважаючи на будь-які агресивні фактори, що було неодноразово  відзначено нашими партнерами, як важливу перевагу компанії Антей.

Життя має приносити яскраві емоції і мотивувати на щось більше. Тому компанія Антей регулярно проводить для партнерів квести, концерти з зірками естради, і навіть розіграші автомобілів.

Заняття активним спортом і спільні функціональні тренування стали невід'ємною частиною життя компанії. Це додатково зміцнює командний дух і створює позитивний настрій у наших співробітників.

Команда

Співробітники компанїї - це наш ключовий актив!

Це не тільки команда справжніх професіоналів та однодумців, це близькі по духу люди, робота яких будується на довірі, повазі, впевненості один в одному і колективній активності для ефективного вирішення завдань і досягнення цілей.

Довіра численних клієнтів, багато з яких стали для нас справжніми друзями, є найкращою оцінкою і нагородою для роботи наших фахівців.

Хочете стати частиною нашої команди?

Дивитися вакансії