Торгова мережа
Торгова мережа
Торгова мережа

Допомогати створювати дивовижне оформлення інтер'єрів, привносити в будинок естетику, стиль і почуття прекрасного з дбайливим ставленням до кожного клієнта — ось головна мета роздрібної торговельної мережі  Аквамаркет і La Dushe.

Мережа роздрібних магазинів компанії Антей налічує сумарно понад 5000м² торгових площ, має найширший  асортимент сантехнічної продукції і надає весь спектр супровідних послуг, як для кінцевого споживача, так і для спеціалізованого посередника.

Наші магазини Аквамаркет і клуб La Dushe - це не просто місця для сбуту сантехнічної продукції, це затишний  простір з продуманою філософією взаємодії з клієнтом, максимальним комфортом для реалізації ідей і ретельним відбором найкращих пропозицій в світі сантехніки.

Широкий асортимент керамічної плитки Inspiro представлений в магазинах власної роздрібної торгової мережі Аквамаркет і La Dushe. Найрізноманітніші відтінки, колірні рішення і узори керамогранітної плитки можна замовити в будь-якому магазині Аквамаркет в Одесі, Львові, Києві, Вінниці та в салоні La Dushe. Оптимальні розміри плитки та співвідношення приємної ціни та відмінної якості роблять плиту INSPIRO конкурентоспроможною та привабливою для споживачів. Облаштувати куточок Іспанії у своїй оселі тепер набагато легше, варто просто обрати ексклюзивну плиту INSPIRO.

 • Аквамаркет
 • La Dushe
мережа магазинів аквамаркет

Територія безмежних ідей для ремонту ванної кімнати і кухні

Магазини Аквамаркет надають повний комплекс товарів для ванної кімнати і кухні в максимально комфортній обстановці. У них ви завжди знайдете якісний вибір сантехнічної продукції під будь-який бюджет, готові рішення для ванної кімнати, продуманий набір супутніх послуг, а також надійну допомогу в пошуку оптимальних рішень для ремонту.

Особливості та перевага Аквамаркет:
 1. Індивідуальне обслуговування
 2. Ввічливий і компетентний персонал
 3. Доступні ціни (від економ сегменту до середнього+)
 4. Широкий асортимент з можливістю підбору декількох альтернативних варіантів по кожній позиції
 5. Готові промо-пропозиції для типових проектів
 6. Послуга візуалізації
 7. Доставка замовлень з підйомом на поверх
 8. Гарантована програма лояльності
 9. Обладнані зони комфорту для відпочинку і прийняття рішень
клуб la dushe

La Dushe – це почуття, коли душа і дизайн поєднуються воєдино!

La Dushe – це дизайнерський клуб зі своєю особистою історією, особистою філософією і винятковим підходом до дизайну, покликаний створювати не просто інтер'єри, а концептуальні затишні простори з особливою унікальною атмосферою.

Трепетний і лояльний підхід до потреб клієнта, любов до мистецтва і нових тенденцій, співпраця з кращими  виробниками, архітекторами і художниками роблять La Dushe місцем потужної творчої енергії для справжньої  інтер'єрної естетики, комфорту і почуття прекрасного.

Особливості роботи:
 1. La Dushe в першу чергу керується уподобаннями, бажаннями і завданнями клієнта, що дозволяє знайти найраціональніше, актуальне і доречне  рішення для будь-якого проекту.
 2. Клуб офіційно представляє кращі світові бренди меблів, декору та оздоблювальних матеріалів, особисто відбираючи марки на світових виставках і салонах, дотримуючись при цьому балансу якості, ідеї і ціни.
 3. Регулярно створюються зустрічі для гостей і клієнтів, навчальні семінари для архітекторів і дизайнерів.
 4. Проводиться постійний ринковий моніторинг, а в шоурумі завжди представлені новітні зразки матеріалів, культові та новаторські предмети меблів і декору.
 5. Клуб сприяє розвитку українського ринку, підтримує якісний продукт і займає активну професійну і соціальну позицію.