Grohe
Grohe
Німеччина
GROHE

Провідний світовий виробник сантехніки, відомий тим, що виводить на ринок виключно інноваційні продукти

Як глобальний бренд, Grohe будує свої цінності на технологіях, якості, стильному дизайні і екологічності. Місце, де народжуються інновації і видатний дизайн, - це Німеччина, тому продукція GROHE має високий знак якості, який зміцнює позиції бренду лідеру на ринку. Продукція GROHE здатна задовольнити навіть найбільш безкомпромісні вимоги щодо якості та функціональності продукції.

За останні 10 років успіх GROHE був підтверджений більш ніж 240 нагородами в області дизайну та інновацій. Компанія завоювала почесне місце в трійці лідерів рейтингу «Найбільш стійкі великі компанії Німеччини». Продукція GROHE використовується в багатьох престижних архітектурних проектах по всьому світу, що доводить визнання бренду серед архітекторів, дизайнерів інтер'єрів і розробників.

GROHE є частиною LIXIL Group Corporation - світового лідера на ринку сантехніки, керуючого такими відомими брендами, як GROHE, American Standard і INAX. Він також є провідним японським виробником будівельних матеріалів, предметів інтер'єру і постачальником товарів і послуг.

Хочете стати партнером?

Подати заявку