La Fenice
La Fenice
Італія
La Fenice

Компанія вкладає величезні кошти в дослідження, випереджаючи тенденції і мінливі смаки клієнтів

Компанія La Fenice (Ла Феніче) існує на керамічному ринку Італії вже більше 15 років і за цей час заслужила прекрасну репутацію. Підприємство успішно поєднує гнучкість, якість і сервіс з концепцією висококонкурентних продажів, орієнтуючись на вимогливих і компетентних клієнтів. Неспроста компанія займає лідируючі позиції на ринку DIY, отримуючи визнання від провідних міжнародних роздрібних мереж.

Стиль, якість і керамічні традиції є ключовими рисами багатого розмаїття нової продукції, покликаної гарантувати гнучкі інноваційні рішення для всіх секторів будівельної індустрії. Асортимент La Fenice включає повний спектр виробів, вироблених за найостаннішими технологіями: червону, білу, кольорову плитку однократного випалу і плитку в повний зріст, а також глазурований невеликий керамограніт, величезну колекцію білої і червоної плитки подвійного випалення. Всі матеріали мають чудові технічні та естетичні характеристики.

 

Продукція La Fenice призначена для використання в сучасних житлових приміщеннях відповідно до класичного або сучасного способа життя, а також повністю відповідає чинним європейським нормам.

Компанія неухильно стежить за розвитком ринку та вкладає величезні кошти в дослідження, випереджаючи тенденції і мінливі смаки клієнтів і гарантуючи постійні інновації щодо якості та естетики використовуваних матеріалів. Все це зроблено для того, щоб підтримувати і зміцнювати віру в продукцію компанії, яка принесла La Fenice стільки постійних клієнтів по всьому світу.

 

Хочете стати партнером?

Подати заявку