REFIN
REFIN
Італія
REFIN

Наша модель виробництва поєднує художні та індустріальні традиції італійської культури

Refin Ceramiche входить в промислову групу Concorde, другого за значимістю виробника плитки в Європі. Сьогодні Refin пропонує широкий асортимент керамогранітної плитки для оформлення як невеликих домашніх або комерційних просторів, так і великих громадських об'єктів.

Невпинний пошук нових естетичних рішень і чудове володіння технологією дозволили компанії досягнути бездоганної якості своїх виробів і значно підвищити свою конкурентоспроможність. Для підтримки передового рівня виробництва і обслуговування Refin постійно інвестує в модернізацію і розвиток своїх технологічних потужностей і корпоративного іміджу.

Виробничі потужності Ceramiche Refin перевищують 7 млн м2 плитки на рік, при цьому виробництво ведеться на передовому устаткуванні, що забезпечує випуск виробів з високими технічними властивостями і чудовим дизайном.

Компанія виробляє високотехнологічну плитку, не тільки прислухаючись до побажань споживачів, але і будуючи свою діяльність на принципах абсолютної поваги до навколишнього середовища.

 

Хочете стати партнером?

Подати заявку