AXOR
AXOR
Німеччина
Axor

Більше 28 років бренд AXOR, від компанії Hansgrohe, є флагманом у сфері створення інноваційних дизайнерських об'єктів для ванних кімнат і кухонь

Axor - це бренд, який дарує розкіш ванним кімнатам і кухням, який пишається своїм підходом до дизайну, випускаючи єдині в своєму роді сантехнічні товари. На сьогоднішній день каталог виробів бренду включає більше 2000 предметів інтер'єру, в найрізноманітніших стилях.

Всі без винятку вироби бренду Axor розроблені з використанням високоякісних матеріалів, характерних для світу сантехніки: граніт, глина, дерево, мармур або латунь. Стандартні на перший погляд матеріали, перетворюються на справжні витвори мистецтва в умілих руках дизайнерів.

Історія бренду почалася з колекції AXOR Starck, яка запропонувала оригінальну джойстикову рукоятку - «пір'їнка», а з нею і новий спосіб управління потоком води ще в 1993 році. Ця модель, яка здійснила переворот в дизайні змішувачів, користується великим попитом і сьогодні. Засновник бренду Philippe Grohe особисто брав участь в проектуванні кожного об'єкта. Як справжній першопроходець, він встановлював нові колекції у себе вдома, тестуючи розробки в першу чергу на собі.

З самого свого зародження, даний бренд вигідно вирізнявся на тлі своїх конкурентів завдяки своїй орієнтації на співпрацю з всесвітньо відомими архітекторами та промисловими дизайнерами, такими як: Jean-Marie Massaud, Antonio Citterio, Philippe Starck, Patricia Urquiola, бюро Nendo і Front. Деякі авангардні вироби колекцій сьогодні вже вважаються класикою.

Незвичний підхід до проектування виробів полягає в тому, що форма змішувача зароджується в процесі роботи над виробом і узгоджується з формою водного струменя

Фахівці створюють безліч варіантів, поки форма і функція не утворять гармонійне і природне ціле. Краса потоку води зберігається завдяки інноваційним внутрішнім конструкціям.

Бренд AXOR пропонує індивідуальні рішення для кожного клієнта. Різноманітні колекції, що включають в себе найстильнішу продукцію, мають успіх в усьому світі, прикрашають ванні кімнати різних інтер'єрів, роблячи їх неповторними.

Фахівці в сфері дизайну приміщень і архітектори можуть бути впевнені в тому, що обираючи продукцію AXOR вони отримають ідеальний результат як з естетичної, так і з функціональної точки зору.

Хочете стати партнером?

Подати заявку