Duravit
Duravit
Німеччина
Duravit

Світовий лідер з десятьма виробничими майданчиками

Навіть та компанія, яка після кількох століть досягла величезних успіхів, колись починала з нуля.
Все почалося в Хорнберге (Німеччина) в 1817 році, коли Георг Фрідріх Хорн побудував гончарну фабрику, яка спочатку виготовляла виключно посуд. У 1956 році виробництво було переорієнтовано на кераміку, і асортимент продукції був розширений до сантехнічної кераміки. Це забезпечило основу для майбутнього успіху і представило світу сантехнічної кераміки нове ім'я - Duravit. Сьогодні компанія Duravit AG займає міжнародний рівень і має в своєму розпорядженні 10 виробничих майданчиків зі штатом понад 5 000 співробітників по всьому світу.

Навіть з урахуванням нової продукції, Duravit бере до уваги вплив на навколишнє середовище і гарантує, що під час виробництва компанія використовує природні ресурси відповідним чином.
Всі ці зусилля не залишилися непоміченими - компанія Duravit AG отримала офіційний диплом за внесок у справу охорони навколишнього середовища відповідно до стандарту ISO 14001.
Duravit, як і раніше, надає велике значення високому рівню майстерності. Це стосується виробництва кераміки, а також і інших сфер виробництва компанії Duravit.
Компанія Duravit була багаторазово відзначена міжнародними нагородами за дизайн. Кожен дизайнер є фахівцем у своїй галузі - відомим новатором з природженим почуттям смаку. Хороший дизайн, як вважають компанія Duravit і її дизайнери, ніколи не шкодить практичності.

Сталий розвиток - ось справжня причина, через яку компанія Duravit продовжує працювати з санітарною керамікою, матеріалом, історія якого почалася за 8 000 років до нашої ери. Сьогодні у виробництві санітарної кераміки Duravit, як і раніше, використовуються такі базові матеріали, як глина, каолін, шпат і кварц - набір природних, речовин, що самооновлюються. Поєднання екологічних технологій виробництва Duravit і ретельного контролю якості є запорукою високої функціональності продукції і її довговічності.
У компанії Duravit екологічна безпека матеріалів, сучасна професійна компетенція і здатність передбачати зміни завтрашнього дня є найважливішими складовими, що дозволяють створити прекрасні ванні кімнати.

10 производственными площадками 

Хочете стати партнером?

Подати заявку