Eger
Eger
Угорщина
EGER

Ергономіка і екологічність є основою продукції ТМ EGER

EGER - це угорська торгова марка, що має великий досвід створення душових кабін, піддонів, душових дверей, шторок для ванн і аксесуарів для ванної кімнати, яка вже підкорила ринок своєю європейською якістю і доступними цінами.

Душові кабіни EGER ідеально впишуться в кожну ванну кімнату завдяки великому вибору розмірів і форм. В асортимент входять кабіни таких форм: квадратні, прямокутні, п'ятикутні, кутові.

Завдяки простоті конструкції і наявності реверсивних моделей (що дозволяють установку як в лівий, так і в правий кут) ви без праці підберете цікаву для вас модель. Вітражі виготовлені з міцного загартованого скла, а двері кабін і шторок мають різні способи відкривання. Використання латунних петель, подвійних роликів і металевої фурнітури гарантує тривалий термін безпроблемної експлуатації.

Особливо необхідно відзначити піддони для душових кабін EGER SMC з стеклокомпозита, які значно перевершують за експлуатаційними показниками традиційні акрилові піддони: за рахунок пористої структури днища вони міцні, але при цьому легкі, і монтуються будь-яким можливим способом: врівень з підлогою, без панелі на підлозі і з панеллю на ніжках. ТМ EGER також пропонує широкий вибір аксесуарів для душових куточків. Навісні полички і гачки допоможуть вам заощадити простір і відмінно доповнять дизайн вашої ванної.

Хочете стати партнером?

Подати заявку