Hansgrohe
Hansgrohe
Німеччина
Hansgrohe

Історія виробника «Hansgrohe» це історія наполегливої праці і прагнення до інновацій.

Праця усього життя Ганса Грое бере свій початок в 1901 році в невеликому німецькому містечку Шильтах, коли спільно зі своїми синами, він береться до реалізації своєї грандіозної ідеї. У складі трьох осіб компанія почала виробляти вироби для пресування металів, наприклад частини годинника, латунні каструлі і душові з листового металу, але незабаром сконцентрувалися на сантехніці. Експорт почався з першої поставки в Амстердам, Нідерланди, в січні 1907 року. До 1919 року в компанії працювало 3 офісних службовця і 48 виробничих робітників.

У 1929 році Ганс Грое почав використовувати нову процедуру пресування латуні, а хромування своєї продукції почав в 1930 році. Чотири роки по тому його син Фрідріх Грое покинув компанію в 1936 році, і очолив компанію в Хемері. У той час як його батько Ганс сконцентрувався на душових і дренажних технологіях, Фрідріх Грое зосередився на арматурі.

У 1968 році Клаус Грое, молодший син Ганса Грое, приєднався до компанії батька і прийняв повне керівництво в 1975 році. У 1977 році він представив назву і логотип Hansgrohe. Під його керівництвом в кінці 1960-х Hansgrohe почав працювати з іменитими дизайнерами, включаючи Хартмут Есслінгер, потім Phoenix Design і Філіпа Старка.

Клаус Грое також звернувся до дослідження нових сегментів ринку: в 1981 році Hansgrohe почала виробляти змішувачі, а в 2001 році представила систему рециркуляції сірої води.

Таким чином, компанія видозмінювалася протягом усієї своєї довгої історії.

Хочете стати партнером?

Подати заявку