Imprese
Imprese
Чехія
IMPRESE

Чеська торгова марка Imprese є справжнім відображенням цінностей та традицій сантехнічного виробництва країни

Натхненний Чехією дизайн, актуальність форм у поєднанні з високою європейською якістю та сучасною технологічністю зробили продукцію торгової марки Imprese найкращим доповненням найрізноманітніших інтер'єрів ванних кімнат. Сьогодні, торгова марка Imprese займає передову позицію серед основних найбільш відомих брендів сантехніки не лише Чехії, а і усієї Європи та світу.

Політика Imprese спрямована на неперевершену якість продукції, щоденне впровадження останніх інноваційних технологій, та конкурентноспроможну цінову політику. Саме такий прогресивний підхід до створення продукції дозволяє бренду залишатися улюбленцем мільйонів.

Основні переваги:
 1. Картридж змішувачів має високу твердість, що дозволяє йому витримувати тиск 2,5 МРа;
 2. Безпечне силіконове масло, яке використовується у виробах Imprese (Чехія), зводить до мінімуму знос дисків;
 3. Сантехніка Imprese має чіткі форми, елегантний дизайн;
 4. При виробництві компанія дотримується норм и вимог, спрямованих на збереження навколишнього  середовища;
 5. Якісні аератори німецького виробництва, які використовує сантехніка Imprese, гарантують тривалий термін  експлуатації.

Вишукане поєдання грації та гармонії у вашій ванній кімнаті та кухні

Чеська компанія-виробник сантехнічной продукції «Imprese S.R.O.» спочатку була заснована як підприємство, що виготовляло комплектуючі (корпуса змішувачів) для європейських виробників. Згодом, використовуючи накопичений досвід, компанія перейшла до виробництва продукції під власною торговою маркою.

Інновації від виробника Imprese

Серед великого асортименту сучасного ринка новинки сантехніки для ванної кімнати Imprese завжди будуть привертати увагу.

Цей бренд, навіть за досить коротку історію існування, встиг зарекомендувати себе, як лідер ринку. Адже  виробник не тільки прагне продумувати якісні рішення, але й активно використовує інноваційні розробки.

Інноваційні рішеня Imprese (Чехія) спрямовані на те, що отримувати високоякісну продукцію з разумними цінами. Серед основних нововведень, які компанія застосовує у своїй работі, можна відзначити наступні:

 1. Термостатичі змішувачі – вони подають воду зазначеної температури незалежно від напору. Завдяки  цьому регулювання стає точним. Користувачеві не потрібно постійно переставляти важіль змішувача для оптимізації температурного режиму.
 2. Особливе покриття виробів будь-якої серії – змішувачі та душові системи Imprese мають покриття хром, товщина якого становить не менше 8 мкм.

Рекомендована товщина покриття сантехніки – 6 мкм. При меншій товщині його довговічність не можна  гарантувати.

Будь-яка новинка від компанії Imprese – це якісний товар, який має стильний дизайн, вивірену форму, продуманий функціонал. Сантехніка чеського виробника допомогає знизити витрати води, а гігієнічні процедури з нею стають максимально комфортними.

В виробництві сантехніки компанія використовує якісні комплектуючі європейських виробников, що допомогає досягнути довговічності продукції. Це дає можливість бренду надавати покупцям довгострокову гарантію на свої товари.

 • Технологія латунного покриття елітної серії – популярні новинки Imprese стосуються спеціальної системи нанесення емалі за допомогою пару. Технологія дозволяє отримати водовідштовхувальні змішувачі з ефектним блиском.
 • Різнобарвна сантехніка – іновації Imprese допомогають створювати елементи різних кольорів. Вироби виглядають стильно і незвично.
 • Технологія anti-twist – компанія використовує спеціальну конструкцію душового шланга, яка  попереджає його перекручування в процесі эксплуатації.
 • Простий монтаж – більшість виробів максимально просто встановлювати. Процес не вимагає  застосування складного обладнання.

Термін гарантії на хромове покриття і картриджі сантехніки Imprese становить 5 років! Настільки тривале  гарантійне обслуговування на сучасному ринку є великою рідкістю.

Всі змішувачі Imprese — це вироби, повністю виготовлені з нержавеючої сталі або латунного сплаву, марки C85700, з вмістом міді не менш ніж 59% (в середньому 61%) з хромо-нікелевим покриттям. Для додавання виробам гарного дзеркального блиска, застосовується метод електрохімічної гальванізації.

Хочете стати партнером?

Подати заявку