Kolo
Kolo
Польща
Kolo

Відомий польський виробник сантехніки, з головним офісом в однойменному польському місті Великопольського воєводства

Бренд KOLO існує більше 50 років. З самого початку свого існування, виробник дотримується одного і того ж принципу - постійне вдосконалення продукції і створення трендів. Бренд надає тисячам клієнтів найсучасніші, надійні і довговічні товари, які кожен день перевершують очікування споживачів і забезпечують відчуття комфорту і затишку вашого простору.

Ванні кімнати від Kolo стали вибором найвимогливіших клієнтів, які цінують дизайн, досконалість виготовлення і технологічну перевагу в сантехніці.

У 1993 році бренд KOLO приєднався до міжнародної групи Sanitec, тим самим розширивши свої можливості і ставши всесвітньо відомим брендом. Завдяки такому поєднанню, KOLO може запропонувати клієнтам досконалі продукти, безпрецедентну якість виготовлення і далекоглядні проекти із сучасними рішеннями.

У 2015 році для KOLO відбулася ще одна важлива зміна: група Sanitec та всі її бренди стали частиною групи Geberit. Це спонукало бренд продовжувати постійно ставити перед собою прогресивні цілі та відкривати нові горизонти.

Асортимент продукції включає в себе різну сантехніку для ванної кімнати: ванни, раковини, унітази, пісуари і біде, а також меблі. Вся продукція випускається в декількох серіях, виділяється цікавим дизайном і широким діапазоном цін.

Хочете стати партнером?

Подати заявку