Laufen
Laufen
Швейцарія
LAUFEN

Широко відомий швейцарський бренд, індивідуальність якого виражається в поєднанні витонченого дизайну, якості та функціональності

LAUFEN - це бренд преміум-класу, що належить концерну ROCA, який є одним з провідних виробників кераміки з глобальною дистриб'юторською мережею. Найважливішим активом компанії є експертні знання в області виробництва сантехніки.

Вже понад 125 років бренд LAUFEN використовує найвисокоякісніші матеріали, які тільки відомі людству, для виробництва інноваційних сантехнічних виробів на сучасних фабриках з легендарною швейцарською точністю.

При оформленні ванної кімнати продукцією LAUFEN ви зможете ідеально поєднати якісну кераміку з вишуканим дизайном вашого інтер'єру.

Особливість, яка з першого погляду відрізняє продукцію LAUFEN, - це синергія двох, на перший погляд непоєднуваних, тенденцій швейцарського дизайну: яскравої емоційності і в той же час жаги до простоти, слідуючи кращим традиціям півночі. Для бренду LAUFEN якість означає глибокі знання про виробництво і високий рівень технологічних переваг, які вони і пропонують споживачеві.

LAUFEN також є швейцарським виробником продуктів, які дозволяють економно використовувати витрати води. Таким чином, компанія підкреслює свою прихильність до збереження природних ресурсів і екологічно безпечного виробництва.

З 1999 року LAUFEN є одним з найбільших в світі виробників товарів для ванних кімнат і належить іспанській групі Roca, в якій працює більше 20 000 співробітників в 135 країнах і виробляє 38 мільйонів керамічних виробів щорічно.

Хочете стати партнером?

Подати заявку