Oli
Oli
Португалія
OLI

Торгова марка OLI представлена у 80 країнах на п'яти континентах

OLI – це найбільший португальський виробник рішень для ванних кімнат, який за кілька десятиліть зумів розвинутися від невеликої сімейної компанії, до одного з лідерів ринку, здатних конкурувати з німецькими та швейцарськими промисловими гігантами.

Використання запатентованої технології разом із застосуванням у виробництві найвищих стандартів якості, компанія OLI отримала повагу і славу за рахунок свого вміння адаптуватися до стандартів сантехнічної галузі. Так, компанія безперервно думає про підвищення доступності своєї продукції для людей з обмеженою мобільністю і досягає в цьому значних успіхів.

OLI створює у ванній кімнаті доступний і безпечний простір для всіх її користувачів. Торгова марка буде продовжувати слідувати своїм традиціям і підходу, забезпечуючи високий рівень якості і турботи про клієнтів. На виробництві загальною площею 82 тис. квадратних метра контролюється весь ланцюжок виробництва: починаючи від вироблення ідеї, виробництва і до реалізації товару в більш ніж 80 країнах світу.

Завод OLI працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, гарантуючи щороку виробництво 2 мільйонів резервуарів і 2,8 мільйона дренажних механізмів. Такий підхід до виробничого процесу надійно закріплює Oli в списку світових лідерів.

Хочете стати партнером?

Подати заявку