Peronda
Peronda
Іспанія
Peronda

З увагою до найдрібніших деталей

Peronda виробляє керамічну плитку з 1827 року і є однією з найстабільніших компаній в Іспанії, експортуючи продукцію в більш ніж 100 країн світу.

Peronda інвестує в інноваційні технології, щоб мати можливість виробляти якісну продукцію з прекрасним дизайном. Щоденна робота над пошуком і застосуванням нових технологічних методів дозволяє бренду Peronda пропонувати клієнтам видатний продукт відмінної якості.

Компанія Peronda впевнено рухається вперед, відкриваючи нові горизонти в декоруванні інтер'єрів. Вона успішно поєднує традиції з виготовлення плитки і керамограніту і досвід, напрацьований за довгі роки роботи. Бренд орієнтується на запити споживача, постійно збільшуючи ефективність праці і покращуючи якість своєї продукції.

Плитка бренду Peronda має безліч розмірів, форм і кольорів, а також стилізації під натуральну обробку (цемент, камінь, метал, мармур і дерево).

Виробничі потужності компанії складають близько 25 тисяч м². Компанія Peronda однією з перших в керамічної галузі Іспанії отримала ліцензію на екологічне виробництво.

 

Хочете стати партнером?

Подати заявку