Prissmacer
Prissmacer
Іспанія
Prissmacer

Дизайн, авангард та технології

Prissmacer - один з шести брендів найбільшої в Європі групи з виробництва та продажу керамічних виробів Pamesa. Виробництво групи охоплює 19% всього керамічного сектора в Іспанії і продовжує постійно розвиватися.

Компанія Pamesa була заснована в 1972 році в Іспанії та почала свою діяльність з виробництва облицювальної плитки для підлоги. Згодом фабрика почала розширюватися, звернувши увагу на виготовлення настінної плитки.

В 1987 році Pamesa стала першим виробництвом в Іспанії, що представила порцелянову плитку. Це вимагало розширення складської території, що і стало наступним кроком в розвитку фабрики. У зв'язку з цим в 1997 році фабрика відкрила свій філіал в Бразилії — Pamesa Do Brasil загальною площею 100 000 м², тим самим значно розширивши виробництво до 36 000 м² плитки на день.

В цьому ж році фабрика почала співпрацювати з відомою іспанською дизайнеркою Агатою Руїс де ла Прада. Ця ініціатива призвела до створення колекцій керамічної плитки, які виділяються своїм інноваційним авангардистських дизайном.

Компанія постійно здобуває почесні нагороди за успіхи в розвитку бізнесу, за визначні досягнення та отримає визнання за свої продукти на тематичних виставках.

«Зроблено з любов'ю» – це девіз Prissmacer Ceramica – бренду, який виробляє кераміку для підлоги і стін, що відрізняється надзвичайною простотою і елегантністю.

 

Хочете стати партнером?

Подати заявку