QUA
QUA
Туреччина
QUA Granite

Якісний керамограніт з великим асортиментом на будь-який смак

Компанія QUA Granite розпочала свою діяльність в 2016 році з виробничої лінії потужністю 5,5 млн м², інвестувавши в виробництво керамограніта і глазурованого граніту. Для того, щоб перша виробнича лінія досягла оптимального завантаження, виграла від ефекту масштабу та зосередилася на експорті, в червні 2017 року була введена в експлуатацію друга виробнича лінія потужністю 5,5 млн м². Завдяки цим інвестиціям загальна виробнича потужність компанії досягла 11 млн м². До січня 2022 року в п ланах компанії розширення виробництва на 3 нових ліній.

QUA Granite успішно конкурує з турецькими та зарубіжними виробниками і з кожним роком збільшує свої продажі за рахунок економії на масштабі і спеціалізації виробничих ліній, оснащених за останнім словом техніки. Керамограніт - це особливий продукт, технологія випалу якого складніше і дорожче, ніж у інших видів кераміки (стандартної і глазурованої).

Компанія реалізує близько 50% своєї продукції за рахунок експорту в більш ніж 60 країн, в першу чергу в країни ЄС і США. Країни ЄС є основними споживачами, так як продукція QUA Granite відноситься до люксовому сегменту.

На відміну від керамічної плитки, більш чутливої до вологи при значних змінах температури, керамограніт - ідеальне рішення для внутрішнього і зовнішнього покриття, так як швидкість поглинання води у нього дуже низька.

Завдяки експорту в багато країн світу, продуктовий портфель бренду представлений в дуже широкому асортименті і задовольняє будь-який смак.

QUA Granite приділяє велику увагу питанням екології, безпеки праці і соціального забезпечення своїх співробітників. У компанії застосовується творчий, інноваційний та ефективний підхід до роботи з великим упором на високу якість.

Хочете стати партнером?

Подати заявку