Roca
Roca
Іспанія
Roca

Roca  – більше 100 років на ринку

Іспанський бренд Roca - всесвітньо відомий виробник сантехніки і меблів для ванних кімнат. Торгові точки в 135 країнах, 76 власних підприємств по всьому світу, понад 20 тисяч досвідчених фахівців, співпраця з іменитими дизайнерами - все це говорить про незаперечний успіх і визнання.

Уважно стежачи за змінами в суспільстві, пов'язаними з найважливішим для Roca природним ресурсом - водою - компанія почала виробляти сантехнічну кераміку в 1936 році.

У 1954 році у ТМ Roca стався новий прорив - власне виробництво змішувачів для ванних кімнат.

У 90-х роках двадцятого століття торгова марка відкрилася для міжнародних ринків і почала експансію, відкриваючи філіали і налагоджуючи співпрацю з місцевими провідними брендами в Португалії і Франції, а також у Великобританії, Німеччині, Італії, Росії, Марокко, Аргентині, Бразилії та Китаї.

1999 рік став поворотним моментом для подальшого розширення ТМ Roca на світовому ринку: Roca придбала швейцарську торгову марку Keramik Holding Laufen, четвертого за величиною виробника в світі. Придбання Laufen дозволило торговій марці зміцнити свої позиції на ключових ринках, тобто в Східній Європі, Бразилії та США.

У 2005 році Roca поставила перед собою мету: стати світовим лідером на ринку ванних кімнат, і рік потому їй вдалося це втілити.

ROCA пропонує предмети інтер'єру для ванних кімнат з акцентом на дизайні і функціональності. Пропозиція торгової марки включає в себе комплексне обладнання для ванних кімнат - кераміку, змішувачі, приховані рами і кнопки, ванни, в тому числі гідромасажні, кабіни, душові піддони, меблі для ванних кімнат і аксесуари.

Торгова марка з іспанським колоритом домінує не тільки в Європі, але і в Латинській Америці, Індії, Росії та Китаї. Також успішно працює в Україні.

Хочете стати партнером?

Подати заявку