Saime
Saime
Италия
Saime

Колекції плитки Saime ідеально пасують до будь-якого дизайну

Компанія Saime була заснована родиною Гамбільяні Зокколі в 1938 році в Сассуоло, Італія. У партнерстві з талановитим інженером Падоа компанія створила перше виробництво керамограніта за допомогою інноваційних тунельних печей. У середині шістдесятих років виробництво Saime переїхало в Маранелло, де і знаходиться в даний час.

Cьогодні бренд Saime є частиною групи Casalgrande Padana. Після масштабної реконструкції, яка закінчилася в 2017 році і в яку було проінвестовано близько 50 млн євро, на заводі було оновлено все обладнання і встановлена інноваційна лінія з виробництва керамічних панелей.

На даний момент завод в Маранелло - один з провідних заводів групи Casalgrande Padana, що спеціалізується на виробництві плитки великого розміру. У планах групи будівництво заводу з виробництва керамічних панелей загальною потужністю 15 000 м² в день з системою внутрішнього різання й обробки.

Saime Ceramiche приділяє особливу увагу сталому розвитку своїх виробничих процесів. Постійні вкладення капіталу у виробництво і професійні навички персоналу гарантують велику повагу компанії до навколишнього середовища.

Колекції плитки Saime ідеально підходять для будь-якого дизайну. Вся продукція Saime створена для задоволення потреб і переваг кожного покупця, при цьому гарантуючи довговічність.

 

Хочете стати партнером?

Подати заявку