Seramiksan
Seramiksan
Туреччина
Seramiksan

Кращі технології для забезпечення якісного життя

Заснована в 1990 році партнерами Bloksan A.Ş., однією з провідних компаній виробництв Маніса Тургутлу, компанія Seramiksan почала виробництво кераміки в 1994 році, на площі 1,5 мільйона м². Поєднуючи в собі передові технології з естетичним дизайном, Seramiksan пропонує широкий спектр продуктів для всіх сфер життя.

Компанія Seramiksan, яка завоювала своє місце серед виробників Туреччини та світу, завдяки своїй високій виробничій потужності, створює: підлогову плитку, настінну плитку, глазурований граніт, технічний граніт, зовнішнє облицювання, сантехніку, вироби з плитки і будівельну хіміку.

Seramiksan почав своє виробництво в 1994 році з плитки для підлоги, а в 2005 році він заснував компанію Dekosan, яка обслуговує вітчизняних і зарубіжних виробників кераміки в області дизайну, розробки продукції та декорування.

Компанія Seramiksan, яка вклала кошти в створення сантехніки, яка не має аналогів в світі з точки зору технічного рівня, технологічної оптимізації та енергозбереження, в 2013 году додала склокерамічні вироби в свій асортимент.

У 2016 році компанія Seramiksan запустила в Туреччині найсучасніше і одне з небагатьох в світі заводів з виробництва керамограніта потужністю 5,5 млн м² і ввела його в експлуатацію. Завдяки цій інвестиції, вперше в Туреччині почалося виробництво неглазурованого керамограніта великих розмірів 60x60 і 120x120. Ця продукція спеціально розроблена для використання в аеропортах, на вокзалах, в метро і торгових центрах з дуже інтенсивним пішохідним рухом. Виготовлена ​​відповідно до високих стандартів якості, ця плитка зберігає свою стабільність і зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Seramiksan має найсучасніше виробництво сантехніки в світі і може виробляти сантехнічні вироби, без будь-яких дотиків до них людських рук. Компанія діє з метою задовольнити навіть найменші потреби своїх клієнтів і долає на цьому шляху всі перепони.

Хочете стати партнером?

Подати заявку