Viega
Viega
Німеччина
Viega

Світовий лідер з десятьма підприємствами по всьому світу

Франц-Ансельм Вігенер заснував сімейне підприємство в 1899 році, заклавши тим самим основи успішної історії Viega. Все почалося в той час з виробництва кранів для пивних бочок, які продавалися місцевим пивоварнням і пабам. Тим не менш, компанія швидко росла, і пропозиції постійно зростали. Спочатку - зливна і переливна арматура, а потім - з відкриттям першої філії заводу - техніка для з'єднання мідних труб, а також пластмасові вироби для сантехніки.

Сьогодні Viega є світовим лідером з десятьма підприємствами по всьому світу, 4000 співробітників і великим асортиментом продукції, включаючи комплексні технології монтажу. Проте, не дивлячись на цю вражаючу еволюцію, вони залишилися вірними цінностям, які характеризують компанію з самого початку. Завдяки інтенсивній підтримці і регулярному навчанню співробітників компанія примножує успіхи Viega в цілому.

Впровадження системи Profipress, що зробила їх лідером, і винахід профілю Viega SC-Contur, що здійснив революцію в технологіях монтажу, - два з багатьох вражаючих прикладів яскравого розвитку компанії.

Хочете стати партнером?

Подати заявку