Villeroy & Boch
Villeroy & Boch
Німеччина
Villeroy & Boch

Villeroy & Boch індустріальне промислове підприємство, чия історія налічує більше 250 років

Компанія була заснована в 1748 році в Німеччині. Villeroy & Boch пропонує широкий асортимент якісної продукції для ванної та кухні: змішувачі, меблі, сантехніка, посуд, керамічна плитка та інше. В даний час виробництво здійснюється на 22 фабриках в десяти Європейських країнах. Продукцію компанії Villeroy & Boch можна побачити в 125 країнах світу, яка продається власними маркетинговими компаніями і компаніями-імпортерами.

У 1748 р в Лотарингії Франсуа Бох (Francois Boch) почав виробництво керамічного столового посуду - тарілок, чашок, чайників і супниць, простих за формою, але прекрасної якості. З 1767 почалося серійне виробництво посуду. У 1791 р Ніколас Віллерой (Nicolas Villeroy) засновує фаянсову мануфактуру, виробляє предмети для сервірування столу. З 1809 р працює механізоване виробництво в Меттлахе - сьогодні головний штаб Villeroy & Boch.

Сьогодні компанія працює над розвитком в напрямках: посуд, ванна кімната і Wellness. Villeroy & Boch з самого початку була інноваційною компанією в усьому, що стосувалося дизайну і технологій. Нею були розроблені унікальні матеріали Ceramicplus і Quaryl. Перший надзвичайно міцний, стійкий до подряпин, і простий у догляді. Quaryl поєднує в собі кращі характеристики натурального твердого кварцу і здатність акрилової смоли приймати різноманітні форми. Даний матеріал був розроблений спеціально для випуску раковин і душових піддонів преміум-класу.

На сьогоднішній день Villeroy & Boch продовжує розширювати свій ринок і впевнено відстоює свої лідуючі позиції на ринку, забезпечуючи небувалу якість і надійність своєї продукції.

Хочете стати партнером?

Подати заявку